NAŠE PODPORA - IT PRÁCE - NĚMECKO

Pokud se rozhodnete svou kariéru na kratší či delší dobu přesměrovat do Německa, můžete od nás očekávat pomoc při řešení důležitých vstupních požadavků:

  • Pomůžeme Vám sestavit profesionální CV, které odpovídá standardu a očekávání Vašich budoucích zaměstnavatelů - významných společností v Německu.
  • Dokonale Vás připravíme na osobní a/nebo telefonické interview u IT společnosti v Německu.
  • Pomůžeme Vám s vyjednáváním platu.
  • Získáte od nás tipy, jak najít cenově dostupné bydlení.
  • Poskytneme Vám všechny důležité praktické informace.
  • Můžete se na nás kdykoliv obrátit s žádostí o radu či podporu.
Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám pomoci se co nejrychleji adaptovat na nové prostředí, abyste se mohli plně soustředit na práci na zajímavých projektech pro svého nového zaměstnavatele.

NAŠE PODPORA - IT PRÁCE - NĚMECKO

Jsme IT společnost zaměřená na vyhledávání schopných a kvalifikovaných developerů a IT specialistů pro naše významné zákazníky, kteří působí především v Německu. S některými z nich spolupracujeme již více než 8 let.

Hledáme a nacházíme ty správné lidi pro ty správné IT společnosti. Se specialisty, které doporučíme, se snažíme zůstat v kontaktu a být jim i nadále oporou v dalším postupu. Na druhou stranu od nich očekáváme profesionální přístup a spolehlivost, která nadále podpoří současný kredit našich IT specialistů v Německu.

Petr Kapitán
Petr Kapitán
CEO
Gabriela Mašková
Gabriela Mašková
Account manager
Vlastimil Špalek
Vlastimil Špalek
Sales director
Lucie Sedlecká
Lucie Sedlecká
Business Services Specialist
Šárka Pechová
Šárka Pechová
Account. manager