Jindřich
JAVA developer

Byl jsem osloven firmou Timone Management s pozváním na pohovor týkající se práce v IT, a bylo to právě včas. Končila mi předešlá pracovní smlouva a banka mi vypověděla kontokorent a musel jsem splatit několik desítek tisíc do příštího měsíce. Nabídli mi možnost tohoto dostát a tak jsem to zkusil. Po pár českých projektech jsem využil nabídky práce v mezinárodní IT společnosti na pozici programátor specialista a vyjel do zahraničí. Hodně jsem slyšel o IT práci a programování v zahraničí od přátel, avšak, jak jsem později zjistil, to se nedá vyprávět...to musíte zažít! Viděl jsem jiné hodnoty i očekávání a dostal jsem úplně jiný náhled na svět. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Největší přidanou hodnotu firmy Timone Management vnímám v umění správně představit výhody spolupráce mezi zákazníkem a kandidátem, což je pro budoucí práci na pozici v IT společnosti klíčové. Vždy mě brali jako profesionálního programátora. Měl jsem možnost se i s firmou v zahraničí osobně seznámit, panuje tam pozitivní a dynamická atmosféra. Jsem rád, že tato nabídka na práci v IT od Timone Management přišla.

MATOUŠ
JAVA DEVELOPER

Chtěl bych moc poděkovat společnosti Timone Management za zprostředkování práce v Berlíně. Byla to jedna z nejlepších pracovních zkušeností, které jsem měl tu možnost zažít. Obecně se domnívám, že Německo nebo severské země jsou to nejlepší, kam se může dostat. Byť jsem nakonec toto pracovní místo opustil, byla pro mne práce na mezinárodním startupu velmi přínosná. Získal jsem mnoho zkušeností, které jsem mohl později využít při zakládání své vlastní softwarové firmy. Práce v zahraničí bez možnosti se bavit rodným jazykem a tlakem se naučit další cizí jazyk (němčinu v mém případě) je něco, co by si měl každý alespoň jednou za život vyzkoušet.

Miroslav
JAVA DEVELOPER

Spoluprací se společností Timone Management se mi podařilo dostat svou profesní kariéru programování na novou úroveň. Byl jsem nasazen jako IT specialista na zahraniční projekt v IT společnosti v Rakousku, na kterém už pracuji druhým rokem. Získal jsem tím neocenitelné jazykové a programátorské zkušenosti. Navíc mi bylo umožněno zdarma absolvovat školení pro programátory v Berlíně, kde jsem měl možnost setkat se se špičkami ve svém oboru. Chtěl bych tímto panu Kapitánovi, paní Pechové a celé společnosti Timone Management poděkovat. Bez nich a jejich obrovské podpory bych se pravděpodobně nikdy k práci v zahraničí neodhodlal. Velice všem doporučuji.

Pavel
PHP programátor

Firma Timone management mně nabídla možnost získat zajímavou práci, mezinárodní zkušenosti a zárověň si vylepšit mé dovednosti v multikulturním prostředí nadnárodní IT společnosti ve Švýcarsku, na pozici programátor. Vzhledem k jejich odbornosti a angažovanosti, byla naše spolupráce velmi efektivní a obohacující. Tím, že jsme spolu byli v neustálém kontaktu, založeném na účinné komunikaci, Timone ukázalo, že je spolehlivá a profesionální outsourcingová společnost.

PETR
.NET DEVELOPER

Firmu Timone jsem našel na internetu při hledání pracovních příležitosti na práci v IT v zahraničí. Dohodli jsme si nezávaznou schůzku, kde mi byla předložena nabídka na pozice IT developer. Následovalo několik Skype interview a během krátké doby jsem odjel pracovat do zahraniční IT společnosti. Výrazně to změnilo můj život především v tom, že práce je dobře oceněna. Navíc se nabídla příležitost podílet se na zajímavých projektech programování v mezinárodním týmu. Získal jsem mnoho nových zkušeností, seznámil se se zajímavými lidmi a rozšířil si své jazykové znalosti jako developer. S firmou Timone jsou začátky práce v IT v zahraničí mnohem jednodušší, protože se jedná o profesionály, kteří dodržují dohodnuté podmínky. 

René
C/C++ developer

S firmou Timone Management spolupracujem tretí rok v úplnej mojej spokojnosti. Chcem vyzdvihnúť hlavne seriózny prístup všetkých zástupcov firmy, s ktorými som prišiel do kontaktu a dôsledné plnenie všetkých dohôd.

ZDENĚK
PHP DEVELOPER

Zahájení spolupráce s firmou Timone Management pro mne znamenalo zásadní zlom v mé profesní kariéře, za který jsem této firmě a především panu Kapitánovi nesmírně vděčný. Díky naší spolupráci jsem se mohl podílet a i nadále podílím na mnohdy velmi zajímavých a přínosných projektech jako programátor, ke kterým bych se sám pravděpodobně nedostal. Kromě uplatnění mých znalostí v programování se mohu díky této práci také rozvíjet v získávání velmi cenných zkušeností více či méně související s mojí profesí IT specialisty. Například cizí jazyky, řízení projektů, administrace serveru a mnoho dalších. Následně mohu tyto znalosti uplatnit či nadále rozvíjet nejen ve firmách sídlících v české republice, ale i v zahraničí a to za často velmi lukrativních podmínek, což je pro mne další nedocenitelná zkušenost. U firmy Timone Management jsem se vždy dočkal velmi profesionálního a přátelského přístupu a to mnohdy nad rámec okolností či dané situace. S odstupem času si stále více uvědomuji, že začít spolupracovat s touto firmou pro mě osobně byla neocenitelná a velmi pravděpodobně neopakovatelná příležitost získat skvělou práci v IT společnosti.